>> Léčivý cyklus Ježíšových blahoslavenství ve zpěvu, tanci, meditaci

8.5. 2018 (svátek) 10:30  - 19 hodin, Hradec Králové

Léčivý cyklus Blahoslavenství v aramejštině je cestou do vlastního srdce. Zve nás k hlubokému vnitřnímu léčení na této cestě, která spojuje, uctívá a respektuje všechny naše vnitřní části. Vede nás skrze uznání svých bolestí a zármutků k otevření srdce a zážitku spojení našeho já s jediným Já. Během workshopu budeme poznávat všech 10 blahoslavenství skrze modlitby těla, zpěv, tanec a tiché vedené meditace. Mimoto můžeme zažít okouzlení společným rituálem, uvolnění v pohybu a zpěvu a najít cestu ke spojení své hravé dětské duše s dospělým a zralým v nás. Přihlášky: 728 669 160 nebo www.klic-k-tvorivosti.cz.

>> 50. výročí Tanců univerzálního míru

24.6. 2018, 14 - 20 hodin, Vyšehrad - louka u Starého purkrabství

24.6. 1968 vedl Murshid SAM první tanec univerzálního míru. Pojďme oslavit toto výročí, spojit se v tento den s tisíci tanečníky po celém světě a zatančit si, popovídat, užít si piknik, nebo jen tak spočinout v taneční rodině. Více ZDE.

>> XV. Mezinárodní taneční kemp

13.-20.7.2018, Nesměň u Ločenic

Týdenní setkání ve velké rodině – děti, rodiče, prarodiče, všichni v jednom kruhu. Bytí spolu v překrásném prostředí přírody jižních Čech, bohatý „program“ kruhových tanců, workshopů, divadel, písní, společné tvorby, meditací, bytí v opravdovosti. Hlavním nástrojem nám budou kruhové tance s živou hudbou za zpěvu manter a posvátných písní inspirovaných dávnými tradicemi mnoha kultur naší planety. Slouží k oslavě života, modlitbě, léčení a především hlubokému spojení s lidmi, Zemí, Vesmírem a posvátnem… Také nás čeká pestrá nabídka tvořivých dílen a workshopů, společná práce, meditace, obřady, zikry, ženské a mužské kruhy, rodinný program, práce s hlasem, bubnování, improvizace, hudební relaxace, program pro děti, vícehlasé zpívání, masáže, sdílení v kruhu a všechno, co kdo přinese a nabídne. Kromě českých lektorů a učitelů nás jako vždy obohatí i učitelé a tanečníci ze zahraničí – vše je překládáno do angličtiny. Více info zde:Více info  zde: www.dancecamp.cz