>> Jednoduché bytí - tance univerzálního míru

10.-13.9. 2021 (Nesměň u Ločenic), s Khabirem Christianem

Tento trénink je určen lidem, které okouzlila atmosféra těchto tanců, tančí je pro radost, uzdravení nebo jako vnitřní cestu. Je otevřen těm, kteří by se chtěli stát učiteli tanců i zcela novým zájemcům. 

Budeme se věnovat tancům univerzálního míru a chůzím. Tance univerzálního míru jsou jednoduché tance v kruhu nebo ve střídajících se dvojicích. Chůze jsou spirituální cvičení, při němž se soustřeďujeme postupně na dech, centra těla, elementy, planety apod. Při tancích je důležitý zpěv posvátných slov z různých spirituálních tradic, skrze něž se spojujeme s poklady tradic moudrosti lidstva. Není nutné umět tančit či zpívat, je možné naučit se vše na místě a nechat se nést energií kruhu. Často při těchto tancích můžete zažít léčivé otevření srdce a zklidnění mysli. 

Khabír je zkušený učitel a mentor, vypravěč příběhů a herec. V Čechách bude poprvé, ale Ludmila ho zná ze společného aramejského výcviku a těší se, že jeho způsob vedení tanců i jeho humor přinese nový prvek do našeho kruhu.  Více info zde: www.centrum-nesmen.cz